Založit webové stránky nebo eShop
Výsledky
Neděle - 30. června - Finálové zápasy
 
 
kurt 2 - bazén   kurt 1 - tribuna   kurt 3 - kuželna
zápas č. 25 žáci 9.00 o 15. místo žačky 9.00 zápas č. 26 žáci
Vála, Kufner   Jelínková, Michalčíková   Gála, Walzel
Klimeš, Kunc   Demuthová, Petrovická   Máčka, Pokorný
výsledek  1:2   výsledek  0:2   výsledek  2:0
               
o 13. místo žáci 9.45 o 13. místo žačky 9.45 o 17. místo žáci
Džavoronok, Sedlák   Dunárová, Svobodová   Bíl, Svoboda
Houra, Havlín   Zatloukalová, Stavinohová   Tezzele, Vašina
výsledek  2:0   výsledek  1:2   výsledek  2:1
               
1. semifinále žáci 10.30 1. semifinále žačky 10.30 o 15. místo žáci
Čermák, Šťastný   Adamčíková, Gergelyová   Beschorner, Málek
 Klimeš,  Kunc   Vraná, Janoušková   Kamrádek, Lojška
výsledek  2:1   výsledek  2:0   výsledek  2:0
               
2. semifinále žáci 11.15 2. semifinále žačky 11.15 o 17. místo žačky
Kočka, Kop   Písková, Kotlasová   Weidenthalerová, Procházková
 Gála,  Walzel   Paulová, Jandová   Frýbová, Kubínová
výsledek  0:2   výsledek  2:1   výsledek  2:0
               
o 7. místo žáci 12.00 o 7. místo žačky 12.00 o 11. místo žačky
Kasan, Peřinka   Pavlovská, Flajšingerová   Vodáková, Lauermannová
Ulbrich, Ulbrich   Resová, Horáková   Korandová, Candrová
výsledek  1:2   výsledek  1:2   výsledek  1:2
               
o 3. místo žáci 12.45 o 3. místo žačky 12.45 o 9. místo žačky
 Klimeš,  Kunc    Vraná,  Janoušková   Trunečková, Trunečková
 Kočka,  Kop    Paulová,  Jandová   Šotkovská, Havlínová
výsledek  0:2   výsledek  0:2   výsledek  2:0
               
o 5. místo žáci 13.30 Finále žačky 13.30 o 11. místo žáci
 Máčka,  Pokorný    Adamčíková,  Gergelyová   Weinert, Lex
 Vála,  Kufner    Písková,  Kotlasová   Piskáček, Hudák
výsledek  2:0   výsledek  2:1   výsledek  2:1
               
o 5. místo žačky 14.15 Finále žáci 14.15 o 9. místo žáci
Votrubová, Votrubová    Čermák,  Šťastný   Peterka, Velát
Prokopová, Čermáková    Gála,  Walzel   Poduška, Wágner
výsledek  2:0   výsledek  2:0   výsledek  0:2
 
Sobota - 29. června - Play-off
 
 
 
Pátek - 28. června 2013 - základní skupiny

Beachcentrum Kolofík
 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Lex, Weinert

Gála, Walzel

 0:2

2.     9.35

4 – 5

Vála, Kufner

Ulbrich, Ulbrich

 1:1

3.     10.10

1 – 6

Tezzele, Vašina

Bíl, Svoboda

  1:1 

4.     10.45

2 – 5

Lex, Weinert

Ulbrich, Ulbrich

  1:1 

5.     11.20

1 – 3

Tezzele, Vašina

Gála, Walzel

 0:2

6.     11.55

4 – 6

Vála, Kufner

Bíl, Svoboda

 2:0

7.     12.30

1 – 2

Tezzele, Vašina

Lex, Weinert

 0:2

8.     13.05

5 – 6

Ulbrich, Ulbrich

Bíl, Svoboda

  1:1 

9.     13.40

3 – 4

Gála, Walzel

Vála, Kufner

 2:0

10.    14.15

1 – 5

Tezzele, Vašina

Ulbrich, Ulbrich

  1:1

11.    14.50

2 – 4

Lex, Weinert

Vála, Kufner

0:2

12.    15.252

3 – 6

Gála, Walzel

Bíl, Svoboda

 2:0

13.    16.00

1 – 4

Tezzele, Vašina

Vála, Kufner

 0:2

14.    16.35

3 – 5

Gála, Walzel

Ulbrich, Ulbrich

 2:0

15.    17.10

2 – 6

Lex, Weinert

Bíl, Svoboda

 1:1

 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Trunečková, Trunečková

Prokopová, Čermáková

 2:0

2.     9.35

4 – 5

Adamcová, Bocheňská

Zatloukalová, Stavinohová

0:2

3.     10.10

1 – 6

Adamčíková, Gergelyová

Šťastná,   Pospíšilová

 2:0 

4.     10.45

2 – 5

Trunečková, Trunečková

Zatloukalová, Stavinohová

 1:1 

5.     11.20

1 – 3

Adamčíková, Gergelyová

Prokopová, Čermáková

 2:0

6.     11.55

4 – 6

Adamcová, Bocheňská

Šťastná,   Pospíšilová

 2:0

7.     12.30

1 – 2

Adamčíková, Gergelyová

Trunečková, Trunečková

 2:0

8.     13.05

5 – 6

Zatloukalová, Stavinohová

Šťastná,   Pospíšilová

 2:0

9.     13.40

3 – 4

Prokopová, Čermáková

Adamcová, Bocheňská

 2:0

10.    14.1

1 – 5

Adamčíková, Gergelyová

Zatloukalová, Stavinohová

 2:0

11.    14.50

2 – 4

Trunečková, Trunečková

Adamcová, Bocheňská

 2:0

12.    15.25

3 – 6

Prokopová, Čermáková

Šťastná,   Pospíšilová

 2:0

13.    16.00

1 – 4

Adamčíková, Gergelyová

Adamcová, Bocheňská

 2:0

14.    16.35

3 – 5

Prokopová, Čermáková

Zatloukalová, Stavinohová

1:1

15.    17.10

2 – 6

Trunečková, Trunečková

Šťastná,   Pospíšilová

 2:0

 
 
Orlovna Kylešovice
 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Ondráček, Ptáček

Wallisch, Geršák

 0:2

2.     9.35

4 – 5

Poduška, Wagner

Máčka, Pokorný

 0:2

3.     10.10

1 – 6

Džavoronok, Sedlák

Houra, Havlín

 2:0

4.     10.45

2 – 5

Ondráček, Ptáček

Máčka, Pokorný

  0:2 

5.     11.20

1 – 3

Džavoronok, Sedlák

Walliesch, Geršák

  2:0 

6.     11.55

4 – 6

Poduška, Wagner

Houra, Havlín

 2:0

7.     12.30

1 – 2

Džavoronok, Sedlák

Ondráček, Ptáček

 2:0

8.     13.05

5 – 6

Máčka, Pokorný

Houra, Havlín

 2:0 

9.     13.40

3 – 4

Wallisch, Geršák

Poduška, Wagner

 0:2

10.    14.15

1 – 5

Džavoronok, Sedlák

Máčka, Pokorný

 0:2

11.    14.50

2 – 4

Ondráček, Ptáček

Poduška, Wagner

 0:2

12.    15.25

3 – 6

Wallisch, Geršák

Houra, Havlín

 0:2

13.    16.00

1 – 4

Džavoronok, Sedlák

Poduška, Wagner

 0:2

14.    16.35

3 – 5

Wallisch, Geršák

Máčka, Pokorný

 0:2

15.    17.10

2 – 6

Ondráček, Ptáček

Houra, Havlín

 0:2

 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Paulová, Jandová

Jelínková, Michalčíková

2:0 

2.     9.35

4 – 5

Žolnerčíková, Makovcová

Korandová, Candrová

1:1 

3.     10.10

1 – 6

Písková, Kotlasová

Weidenthalerová, Procházková

2:0

4.     10.45

2 – 5

Paulová, Jandová

Korandová, Candrová

 2:0 

5.     11.20

1 – 3

Písková, Kotlasová

Jelínková, Michalčíková

 2:0 

6.     11.55

4 – 6

Žolnerčíková, Makovcová

Weidenthalerová, Procházková

0:2

7.     12.30

1 – 2

Písková, Kotlasová

Paulová, Jandová

 2:0

8.     13.05

5 – 6

Korandová, Candrová

Weidenthalerová, Procházková

2:0

9.     13.40

3 – 4

Jelínková, Michalčíková

Žolnerčíková, Makovcová

 2:0

10.    14.15

1 – 5

Písková, Kotlasová

Korandová, Candrová

 2:0

11.    14.50

2 – 4

Paulová, Jandová

Žolnerčíková, Makovcová

 2:0

12.    15.25

3 – 6

Jelínková, Michalčíková

Weidenthalerová, Procházková

 2:0

13.    16.00

1 – 4

Písková, Kotlasová

Žolnerčíková, Makovcová

 2:0

14.    16.35

3 – 5

Jelínková, Michalčíková

Korandová, Candrová

0:2

15.    17.10

2 – 6

Paulová, Jandová

Weidenthalerová, Procházková

2:0

 
 
Areál Zdraví Kylešovice
 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Klimeš, Kunc

Kočka, Kop

 0:2

2.     9.35

4 – 5

Budský, Thiele

Peterka, Velát

  0:2 

3.     10.10

1 – 6

Rulíšek, Pavlovský

Kamrádek, Lojška

 1:1

4.     10.45

2 – 5

Klimeš, Kunc

Peterka, Velát

 2:0

5.     11.20

1 – 3

Rulíšek, Pavlovský

Kočka, Kop

 0:2 

6.     11.55

4 – 6

Budský, Thiele

Kamrádek, Lojška

0:2

7.     12.30

1 – 2

Rulíšek, Pavlovský

Klimeš, Kunc

0:2

8.     13.05

5 – 6

Peterka, Velát

Kamrádek, Lojška

2:0 

9.     13.40

3 – 4

Kočka, Kop

Budský, Thiele

 2:0

10.    14.15

1 – 5

Rulíšek, Pavlovský

Peterka, Velát

 0:2 

11.    14.50

2 – 4

Klimeš, Kunc

Budský, Thiele

2:0 

12.    15.25

3 – 6

Kočka, Kop

Kamrádek, Lojška

 2:0

13.    16.00

1 – 4

Rulíšek, Pavlovský

Budský, Thiele

2:0 

14.    16.35

3 – 5

Kočka, Kop

Peterka, Velát

 2:0

15.    17.10

2 – 6

Klimeš, Kunc

Kamrádek, Lojška

 2:0

 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Rozsypalová, Držková

Votrubová, Votrubová

  0:2 

2.     9.35

4 – 5

Demuthová, Petrovická

Frýbová, Kubínová

  2:0 

3.     10.10

1 – 6

Vraná, Janoušková

Pavlovská, Flajšingerová

  1:1 

4.     10.45

2 – 5

Rozsypalová, Držková

Frýbová, Kubínová

 0:2

5.     11.20

1 – 3

Vraná, Janoušková

Votrubová, Votrubová

  2:0 

6.     11.55

4 – 6

Demuthová, Petrovická

Pavlovská, Flajšingerová

 0:2

7.     12.30

1 – 2

Vraná, Janoušková

Rozsypalová, Držková

 2:0

8.     13.05

5 – 6

Frýbová, Kubínová

Pavlovská, Flajšingerová

 0:2

9.     13.402

3 – 4

Votrubová, Votrubová

Demuthová, Petrovická

 1:1

10.    14.15

1 – 5

Vraná, Janoušková

Frýbová, Kubínová

  2:0 

11.    14.50

2 – 4

Rozsypalová, Držková

Demuthová, Petrovická

 0:2 

12.    15.25

3 – 6

Votrubová, Votrubová

Pavlovská, Flajšingerová

 1:1

13.    16.00

1 – 4

Vraná, Janoušková

Demuthová, Petrovická

 2:0

14.    16.35

3 – 5

Votrubová, Votrubová

Frýbová, Kubínová

 2:0

15.    17.10

2 – 6

Rozsypalová, Držková

Pavlovská, Flajšingerová

0:2

 
 
Areál Lama Hradec nad Moravicí
 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Šťastný, Čermák

Joza, Stasiowski

  2:0 

2.     9.35

4 – 5

Pola, Knapek

Pískáček, Hudák

 0:2

3.     10.10

1 – 6

Málek, Beschorner

Kasan, Peřinka

 0:2

4.     10.45

2 – 5

Šťastný, Čermák

Pískáček, Hudák

  2:0 

5.     11.20

1 – 3

Málek, Beschorner

Joza, Stasiowski

 2:0

6.     11.55

4 – 6

Pola, Knapek

Kasan, Peřinka

 0:2

7.     12.30

1 – 2

Málek, Beschorner

Šťastný, Čermák

 0:2

8.     13.05

5 – 6

Pískáček, Hudák

Kasan, Peřinka

1:1 

9.     13.40

3 – 4

Joza, Stasiowski

Pola, Knapek

 2:0

10.    14.15

1 – 5

Málek, Beschorner

Pískáček, Hudák

 0:2

11.    14.50

2 – 4

Šťastný, Čermák

Pola, Knapek

 2:0

12.    15.25

3 – 6

Joza, Stasiowski

Kasan, Peřinka

 1:1

13.    16.00

1 – 4

Málek, Beschorner

Pola, Knapek

2:0

14.    16.35

3 – 5

Joza, Stasiowski

Pískáček, Hudák

 0:2

15.    17.10

2 – 6

Šťastný, Čermák

Kasan, Peřinka

 2:0

 

zápas

aktéři

družstvo A

družstvo B

výsledek

1.     9.00

2 – 3

Vodáková, Lauermannová

Resová, Horáková

2:0 

2.     9.35

4 – 5

Krýnerová, Štochlová

Šťastná, Smijová

2:0 

3.     10.10

1 – 6

Šotkovská, Havlínová

Dunárová, Svobodová

 2:0

4.     10.45

2 – 5

Vodáková, Lauermannová

Šťastná, Smijová

 2:0

5.     11.20

1 – 3

Šotkovská, Havlínová

Resová, Horáková

 0:2

6.     11.55

4 – 6

Krýnerová, Štochlová

Dunárová, Svobodová

 0:2

7.     12.302

1 – 2

Šotkovská, Havlínová

Vodáková, Lauermannová

1:1 

8.     13.05

5 – 6

Šťastná, Smijová

Dunárová, Svobodová

0:2

9.     13.40

3 – 4

Resová, Horáková

Krýnerová, Štochlová

 1:1

10.    14.15

1 – 5

Šotkovská, Havlínová

Šťastná, Smijová

 0:2

11.    14.50

2 – 4

Vodáková, Lauermannová

Krýnerová, Štochlová

 2:0

12.    15.25

3 – 6

Resová, Horáková

Dunárová, Svobodová

 1:1

13.    16.00

1 – 4

Šotkovská, Havlínová

Krýnerová, Štochlová

 1:1 

14.    16.35

3 – 5

Resová, Horáková

Šťastná, Smijová

 2:0

15.    17.10

2 – 6

Vodáková, Lauermannová

Dunárová, Svobodová

1:1

 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek